Войти

Коронавірус та очі. Інформація від офтальмологів

Чи можна заразитися коронавірусом через очі та як виявляється пандемія на очах людини?COVID-19 є інфекційним захворюванням, що передається через слизову оболонку носа та ротову порожнину. До цих пір статистика китайських вчених досягала 0.8% відсотків випадків зараження через очі, що говорить про можливі шляхи інфікування саме в такий спосіб. Проте, 18 березня 2020 року від Американської академії офтальмології з'явилися дані про підвищення вірогідності зараження вірусом через очі, що підняли статистику до 3%.
 
Що це означає?
 
По можливості, захищайте очі окулярами, окрім масок індивідуального захисту, адже коронавірусові дійсно будуть характерні симптоми очей, що сльозяться. Якщо ж у вас почалися сльозотеча або кон'юнктивіт без прямих ознак вірусу, таких як кашель, температура, ускладнене дихання, це не буде ознакою зараження.
 
Бережіть себе  
 

                     

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.