Войти

Нові тенденції окулопластики в «АЙЛАЗі»: майстер-клас у США

2020 рік для офтальмологічного центру «АЙЛАЗ» почався з підкорення нової вершини.Наш лікар-офтальмолог, Ганна Барінова, спеціаліст з реконструктивно-пластичної офтальмохірургії у дорослих і дітей, спеціаліст з естетичної блефаропластики, відома своєю експертною участю у проекті «Я соромлюсь свого тіла» від телеканалу СТБ, вирушила на унікальне навчання до США та змогла не тільки гідно представити український рівень окулопластики, але й навчитись у закордонних колег новим методам та секретним технікам.
 
Майстер-клас проходив у Сент-Луїсі – місті-порту над річкою Міссісіпі у США, штат Міссурі. Головним коучем заходу виступив всесвітньо відомий Guy Massry – сертифікований хірург-окулопластик, який спеціалізується на хірургічних і нехірургічних процедурах навколо очей, лоба, брів і середньої частини обличчя. Зокрема, він є експертом в області косметичної хірургії повік (блефаропластика), косметичної хірургії ліфтингу брів і чола (особливо ендоскопічних ліфтів брів) і косметичних ліфтів середньої зони обличчя (ліфтинг щік, вертикальний ліфтинг обличчя). Він також досвідчений в нехірургічному лікуванні старіння, включаючи BOTOX® і наповнювачі.
 
Anatomy Workshop складався з дуже насиченої програми з оригінальним способом відпрацювання практичних навичок. Спочатку хірург читав лекцію, згодом показував на cadaver свою техніку операції з демонстрацією на екрані і після цього лікарі відпрацьовували її за своїм столом. Всі спеціалісти вільно переміщалися від столу до столу і показували вподобану техніку та її тонкощі!
 
Нові ексклюзивні навички Ганна Олександрівна вже задіяла у своїй роботі, ще більш піднявши свій рівень майстерності. Лікарі клініки «АЙЛАЗ» зосереджені на сучасних і передових методиках лікування, щоб завжди бути на крок попереду, до цього нас мотивують наші пацієнти. 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.