Войти

Фахівці лазерної ретинальной хірургії

Всі пацієнти з цукровим діабетом повинні відвідувати офтальмолога один раз на рік. 
 
 
Окрім контролю цукру, ліпідів крові, артеріального тиску та маси тіла, важливо спостерігати за здоров'ям сітківки ока. Офтальмологічна клініка «АЙЛАЗ» має в своєму розпорядженні різні методи лікування діабетичних змін очей і, залежно від стану очей, нашими лікарями буде застосована необхідна тактика лікування.
 
 
 
Ефективним методом лікування діабетичної ретинопатії у пацієнтів з цукровим діабетом є лазерне лікування. Лазерні технології в офтальмології – це сучасна та ефективна альтернатива багатьом хірургічним втручанням та тривалому медикаментозному лікуванню, і, що дуже важливо, це швидко, безболісно та безпечно.
 
 

                     

 
 
Лазерне лікування у пацієнтів з цукровим діабетом здатне тривалий час зберігати наявний зір та запобігти розвитку крововиливів, відшарування сітківки і втрати зору. Сучасна лазерна хірургія – це і лікування глаукоми нехірургічним шляхом.
 
Індивідуальний підхід, використання різних типів сучасних лазерів та досвід лазерного хірурга розширюють можливості лікування в офтальмології. 

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!


 

Офтальмологічний центр "АЙЛАЗ" піклується про ваш зір і ваше здоров'я, тому на час епідемії коронавірусу відкрив онлайн-консультування пацієнтів через месенджери. Ви можете звернутися до наших консультантів-офтальмологів з 12.00 до 15.00 з понеділка по п'ятницю, використовуючи:

 Skype          Тelegram

Задайте питання лікарю-офтальмологу


Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.