Войти

Спеціалісти офтальмологічного центру «АЙЛАЗ» у передачі «Медексперт» на ТК «ПРЯМИЙ»!

26 січня 2020 року в ефір телеканалу «ПРЯМИЙ» вийшов профільний випуск передачі «Медексперт»: все про лазерну корекцію! Експертами програми стали провідні спеціалісти офтальмологічної клініки «АЙЛАЗ».Ковальов Андрій Іванович, головний лікар, лікар-офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук; Авер’янова Оксана Сергіївна директор медичного центру «АЙЛАЗ», лікар-офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук; Ковальов Андрій Андрійович, лікар-офтальмолог; Баланюк Олександра Олегівна, лікар-офтальмолог; і куратор контакт-центра Мазуренко Ніна – розповіли про те, що таке лазерна корекція та що вона дає людині, яка зважилася на такий крок. Але, найголовніше, говорили про те, що втрачає людина, яка відмовилася від цієї можливості!
 
Ефір видався неймовірно цікавим та насиченим. Дякуємо за довіру та важливу можливість ще раз нагадати нашім пацієнтам про переваги лазерної корекції:
 
  • це найбезпечніша операція в офтальмології та дозволена відразу на обидва ока;
  • це комфортний зір без окулярів та лінз;
  • це можливість займатися різними видами спорту без ризику для очей.

Лазерна корекція саме для вас, якщо:

  • ви старші за 19 років;
  • маєте стабільний зір протягом останніх 2-х років;
  • відсутні інші очні захворювання – старі травми, інфекції, хронічні запалення, проблеми з сітківкою.
Важливо знати, що доцільність лазерної корекції обговорюється у випадках, коли є цукровий діабет або аутоімунні загальні захворювання.
 
Рекомендуємо до перегляду:
 
 

                   

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2020 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.