Войти

Додаток для смартфона як ліки від сухості очей

Цифрові технології набирають обертів і вже розроблено мобільний додаток для смартфона, що допомагає виявити симптоматичні чинники ризику сухості очей.лікар-офтальмолог медичного центру «АЙЛАЗ»  Волошин Ярослав Ігорович
 
Додаток DryEyeRhythm функціонує у вільному доступі в Японії та США на платформах iOS. Він збирає демографічні характеристики, історію хвороби і спосіб життя пацієнта, а також щоденні суб’єктивні симптоми сухості очей
 
Для визначення індексу захворювання очей користувачі проходять тест. Він нараховує декілька ступенів оцінки ока, серед яких тривала дія екрану, використання контактних лінз, куріння, психічні захворювання (крім депресії або шизофренії) та інші чинники ризику.
 
Мобільні технології охорони здоров’я
 
«Це дослідження може привести до подальшого розуміння симптомів сухості очей і виявлення пацієнтів, яким загрожує ризик, та які повинні бути клінічно оцінені, потенційно покращуючи профілактику або раннє лікування захворювань сухого ока», – пишуть автори дослідження. Використання програми для смартфона для виявлення та розуміння захворювання є відносно новим, але це дослідження може допомогти в майбутніх розробках.
 
«Мобільні технології охорони здоров’я можуть бути використані для виявлення та лікування хронічних захворювань, а також для досліджень, спрямованих на поглиблення нашого розуміння хвороби сухих очей», – пишуть автори.
 
Результати
 
Показник прихильності, що є важливим при розробці дослідницьких програм, склав 45,8%, в ньому взяли участь 4 454 з 9 729 користувачів.
 
«Розробка зручного інтерфейсу, зв’язування інтерактивних функцій добровільної публікації з соціальними мережами, надання функцій зворотного зв’язку та інших стимулів може допомогти поліпшити прихильність і завершеність дослідження», – говорять вчені. 

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.