Войти

Expert Laser Meeting 2020

Асоціація Лазерної Медицини та косметології Association of Laser Medicine провела наймасштабнішу конференцію з естетичної медицини EXPERT LASER MEETING 2020. 
 
 
Захід відбувся для просунутих дерматологів, косметологів, пластичних хірургів, гінекологів та фахівців з естетичної медицини. Щиро пишаємось тим, що розвиток української медицини є настільки стрімким та компетентним. Колеги поширюють тільки ефективні технології, діляться кейсами та відкрито передають досвід один одному.
 
 
 
 
            
 
Спікером у секції з гінекології виступила Тян Ольга Володимирівна, лікаракушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук зі стажем роботи 27 років. Ольга Володимирівна, як завжди професійно та доречно, розповіла про поєднане застосування оперативних реконструкцій піхви та ниткових технологій в післяпологовому періоді – перінеопластику.
 
 
 
Хірургічний центр CitiDoctor надає послуги перінеопластики для жінок на сучасному рівні і мають високі позитивні результати.
 
Серед основних переваг конференції:
  • 2-х денний драйв з кращими спікерами;
  • демонстрація апаратів і лазерів;
  • неймовірні випадки та досвід лідерів;
  • допомога у виборі потрібного обладнання;
  • LaserTestDrive від різних виробників лазерного та апаратного обладнання.

Дякуємо компанії BTL Aesthetics Ukraine за організацію заходу та за допомогу спеціалістам у їх професійному зростанні! До нових зустрічей! 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Лицарі хірургії: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2020 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.