Войти

Чи існують ускладнення після лазерної корекції зору

Наші спеціалісти вже звикли до щоденної низки актуальних питань від пацієнтів, і це цілком природньо.лікар-офтальмолог медичного центру «АЙЛАЗ»  Котлярова Наталія Степанівна
 
Лікування, перш за все, починається з психологічного комфорту людини, її впевненості у знаннях спеціаліста, професійності клініки та вміння працювати з індивідуальними випадками. І це, звісно, так. Кожен пацієнт звертається до нас зі своєю унікальною історією і нам достатньо досвіду, щоб вирішити кожен ваш запит.
 
1. Після лазерної корекції зору пацієнти іноді помічають почервоніння білкової оболонки ока (склери) у вигляді різноманітних плям, що знаходяться довкола рогівки.
 
Це викликає тривогу і багато запитань... Насправді, лякатись не потрібно – це звичайний синець, невеликий крововилив під слизову оболонку ока. Виникає він через сильне присмоктування вакуумного кільця, яке потрібно для формуванні клапана на поверхні рогівки, щоб провести лазерну корекцію. Такий крововилив розсмоктується самостійно протягом 2-4 тижнів і не має негативних наслідків.
 
2. Після проведеної лазерної корекції зору з деепітелізацією, на 4-5 день пацієнти турбуються через погіршення зору, «замулення» зображення.
 
Це пов'язано з ростом нового поверхневого шару рогівки, відновленням епітелію. На початку він буде мати неоднорідну та рихлу структуру, саме це і дає затуманення зору. Також відбувається залипання білкових відкладень на лінзі, що прикриває рогівку, і чим більше часу проходить, тим більше відкладень на лінзі може бути. Такий стан проміжний, зір стане кращим після зняття лінзи та використання зволожуючих крапель за схемою лікаря.
 
Під пильним наглядом лікаря і дотриманням усіх рекомендацій ви на 100% будете відчувати себе комфортно та впевнено, а лазерна корекція зору подарує вам нові можливості, свободу руху та новий стиль життя!

 

Офтальмологічний центр "АЙЛАЗ" піклується про ваш зір і ваше здоров'я, тому на час епідемії коронавірусу відкрив онлайн-консультування пацієнтів через месенджери. Ви можете звернутися до наших консультантів-офтальмологів з 12.00 до 15.00 з понеділка по п'ятницю, використовуючи:

 Skype          Тelegram

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: (044) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.