Войти

Катарактальні хірурги

Хірургія катаракти – найчастіша та найуспішніша операція в офтальмології. 

 Сучасна мікрохірургічна техніка усунення помутнілого кришталика (катаракти), відома як факоемульсифікация, займає близько 10 хвилин, здійснюється в умовах амбулаторії та не вимагає перебування пацієнта в стаціонарі. У клініці «АЙЛАЗ» для хірургії катаракти використовується «холодна факоемульсифікація», що разом з унікальним швейцарським устаткуванням забезпечує вищий рівень безпеки, надійності, точності, а також найменший розріз 1.8 мм.

 

Катаракта проявляється з віком, це звичайна вікова зміна кришталика та уникнути цього не можна, але своєчасне лікування – видалення катаракти – дозволяє швидко повернути ваш зір і якість життя, як в молоді роки.
 
 
Сучасна хірургія катаракти дозволяє не тільки поліпшити зір, але і позбутися окулярів. Пам’ятайте, що медикаментозного лікування катаракти не існує, а швидке повернення зору після операції наші пацієнти називають дивом.
 
 

                    

 
За 15 років ми змогли допомогти більше ніж 45 000 пацієнтів! 
 
Можливості сучасної офтальмології величезні, і ви можете в цьому переконатися вже зараз!

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.