Войти

Акредитація медичного центру CitiDoctor – перша категорія

Медичний центр CitiDoctor пройшов випробування на міцність та отримав аккредитацію першої категорії. Медичний центр CitiDoctor отримав акредитаційний сертифікат і першу категорію від Міністерства охорони здоров’я України №014908.

Це дуже важлива подія для нашого керівництва, для кожного співробітника та для всіх наших пацієнтів. Наш заклад є офіційно організованим,  систематичним і перевіреним на всіх рівнях.

На сьогодні успішна акредитація медичної установи залежить від ресурсів, що дають можливість надавати якісну та своєчасну медичну допомогу, і ми пишаємось цим здобутком всією командою.

Всі наші працівники відповідають вимогам щодо професійних якостей і кваліфікації, а також працюють відповідно до стандартів і протоколів.

Дякуємо за довіру! Попереду нові висоти!

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Лицарі хірургії: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідьМіжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2021 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.