Войти

Щасливого Різдва та Нового 2021-ого року!

Шановні пацієнти, колеги, партнери та друзі медичного центру «СІТІ ДОКТОР»!Щиро вітаємо вас із новорічними святами та бажаємо гарного настрою, посмішок, добра, миру та достатку у кожен дім! Нехай жодні обставини не забирають у вас радість і надію, нехай завжди буде мудрість та щирість у ваших справах і стосунках з іншими людьми!
 
Ми пройшли багато. 2020-ий рік не видався простим для медичного персоналу як України, так і всього світу. Проте, те, що ми змогли прийняти із цим роком – це досвід. Ми швидко адаптувалися, ми були технічно готовими до дотримання всіх і норм та безпек і впорались. Ми зберегли команду та не відмовили жодному пацієнту. Ми – впорались!
 
Завдяки вашій довірі, ми маємо сили та наснагу йти далі. Бути якісними, кваліфікованами та людяними спеціалістами. Наші перемоги – то ваші посмішки та відгуки! Ми раді бути поруч!
 
Бажаємо кожному з вас щасливих змін і великих та маленьких перемог! Вірних рішень і щирих вражень у новому 2021-ому році! Якщо потрібно – ми завжди поруч!
 
Ваш «СІТІ ДОКТОР»
 
 

 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров`я без компромісів!

Задайте питання лікарям та отримуйте відповідьХірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2022 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.