Войти

Live-трансляція конференції «Використання жирової тканини в Ортопедії та Травматології»

На базі хірургічного центра CitiDoctor відбулась масштабна конференція «Новітні технології в регенеративній медицині. Використання жирової тканини в Ортопедії та Травматології». 
 
Насичена теоретична частина з активними питаннями та живими сесіями, а також пряма трансляція з операційної, зробили наш захід неймовірно потужним та корисним!
 
 
 
 
 
 
Спікерами заходу виступили:
  • Giovannino Barbieri – міжнародний директор Lipogems International S.p.A.;
  • В.О. Реунов – директор клініки хірургічного центру CitiDoctor;
  • Laura de Girolamo – «Адипозна тканина як джерело Мезенхімальних клітин та їх використання в лікуванні дегенеративних захворювань суглобів» – професор Інституту ортопедії, Мілан, Італія;
  • В.М. Майко – «Ранній досвід використання Lipogems» – д.м.н., Вінницька ОКЛ ім. Пирогова;
  • М.В. Ковальчук – «Досвід застосування Lipogems для лікування хондромаляції хряща та остеоартрозу» – засл. лікар України, м. Київ;
  • online-трансляція з операційної. Процедура Lipogems;
  • О.В. Баніт – «Прийшов час зберігати суглоби. Клітинна терапія в артрології» – керівник Центру естетичної ортопедії, артрології та спортивної травми «Вітацентр», Запоріжжя;
  • М.В. Ковальчук – «Lipogems у спектрі сучасних клітинних технологій» – к.м.н., кафедра ортопедії та травматології №2 НМАПО ім. П.Л. Шупика, клініка CitiDoctor.

 

 
 
Дякуємо всій команді Lipogems Ukraine за співпрацю, а кожному учаснику конференції за снагу до розвитку та новітніх технологій. Разом – ми сила!
 
До нових зустрічей! 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Лицарі хірургії: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2020 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.