Войти

Бізнес-досягнення клініки «АЙЛАЗ» відзначено нагородою «Лідер галузі 2019»

Офтальмологічна клініка «АЙЛАЗ» отримала престижну нагороду «Лідер галузі 2019» за значний внесок у державний бюджет та високі фінансові результати діяльності.Досягнення нашої компанії відзначив Національний бізнес-рейтинг в Україні за результатами незалежного дослідження.
 
Ми пишаємось тим, що є передовими представниками розвитку офтальмологічної медицини в Україні та проводжуємо займати лідерські позиції за багатьма критеріями. Цього року наші результати оголосив Національний бізнес-рейтинг, проаналізувавши показники внеску 329 783 українських підприємств у державний бюджет.
 
Починаючи с 2000-х років офтальмологічна клініка «АЙЛАЗ» надає послуги з діагностики та лікування зору в Україні пацієнтам будь-якого віку та широкого спектра діагнозів. Ми не відмовляємось від складних випадків і завжди готові надати кваліфіковану та сучасну допомогу тим, хто цього потребує. Партнерська база з хірургічним центром CitiDoctor дозволяє нам функціонувати 24/7/365 та забезпечувати пацієнтів комфортними кімнатами перебування та наявністю власної лабораторії. Це дозволяє заощаджувати ваш час та максимально швидко та точно розпочинати своєчасне лікування. 
    
                            
 
 
Як зазначає директор офтальмологічної клініки «АЙЛАЗ» Авер’янова Оксана Сергіївна: «Нагорода Лідер галузі 2019 – це ще одне підтвердження того, що ми проводжуємо розвиватись та перемагати, рухатись та створювати, допомагати та надихати. Ми вдячні колективу, що стабільно робить це реальністю для нас та наших пацієнтів. Ми досягли цього разом!»
 
Нагадаємо, що національний бізнес-рейтинг в Україні вже 15 років аналізує роботу підприємств і відзначає нагородами тих, хто займає високі місця в галузевих рейтингах. Це фінансово стійкі, сумлінні компанії, драйвери розвитку своїх галузей і економіки країни в цілому. Пишаємось бути у їх числі! Тільки вперед!

 

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.