Войти

ЕКГ серця з описом – у подарунок

До Всесвітнього дня серця (World Heart Day), що відзначається кожного року 29 вересня, медичний центр CitiDoctor підготував приємний бонус для кожного пацієнта кардіологічного напрямку – ЕКГ серця з описом у подарунок.На сьогодні серцево-судинні захворювання є головною причиною смерті та інвалідності в світі: щорічно вони забирають понад 17 мільйонів людських життів. Чинники ризику виникнення серцево-судинних захворювань та інсульту включають:
  • підвищений кров’яний тиск, 
  • підвищений рівень холестерину та глюкози в крові, 
  • куріння та шкідливі звички,
  • недостатнє споживання овочів і фруктів,
  • надмірна вага, ожиріння та фізична пасивність. 
Незалежно від статі, віку та способу життя, діагностика серця є важливою та актуальною для кожного. В CitiDoctor вас зустрінуть професійні лікарі, які проведуть комплексне обстеження, а завдяки впровадженим технологіям – максимально точно та ефективно спрямують вас на вірне лікування чи профілактику.

Скористайтеся можливістю та отримайте ЕКГ серця з описом у подарунок при записі до лікаря-кардіолога на консультацію чи обстеження. Будьте певні, турбота та увага до свого тіла – це перша запорука здоров’я. Телефонуйте 044 333 48 85 чи залишайте заявку на сайті. Пропозиція діє з 24.09.18 до 07.10.18 включно. 

CitiDoctor – это международный медицинский центр нового поколения.

Инновации и новая культура ценности жизни!

Задайте вопрос врачам и получите ответ

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Международный медицинский центр CitiDoctor https://citidoctor.com.ua

04073, Украина, г. Киев, просп. С. Бандеры, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2019 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.