Войти

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Команда CitiDoctor вітає кожного із Новорічними святами та бажає тепла, мира, злагоди і здоров’я у кожен дім!Бережіть себе, поважайте один одного та робіть усе можливе, щоб добро перемагало. Ми раді, що були спроможними допомогти цього року такій великій кількості людей та точно знаємо, що це не дарма.
 
По-перше вітаємо кожного співробітника CitiDoctor, кожного, хто вкладає свій час, своє терпіння та душу у створення сервісу найвищого класу. Ми пишаємось командою, яку вдалося зібрати, замотивувати та втілити у життя.
 
Дякуємо кожному лікарю, який оперує, оперував чи планує оперувати у наших операційних. Ми намагалися створити максимально якісно платформу для фахівців, яку буде обладнано усім необхідним для хірургії різної складності. Нам це вдалося. На сьогодні у стінах CitiDoctor можна виконати будь-яку операцію, а наше технічне забезпечення здійснюється на рівні Європи та США. 
 
І, звичайно, особлива і найголовніша подяка кожному нашому пацієнту. Дякуємо за довіру! Дякуємо за те, що так швидко змогли зрозуміти нас, відчути сервіс та переконати себе і нас самих у масштабах створеного. Ми вдячні за ваші відгуки та рекомендації. Ви дійсно найкращі! 

Разом, ми зможемо удосконалити систему охорони здоров’я, відновити правильні принципи та просто радіти! 

CitiDoctor – це міжнародний медичний центр нового покоління.

Інновації та нова культура цінності життя!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.com.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2020 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.