Войти

Розвиток перінеопластики в CitiDoctor

Міжнародний центр CitiDoctor – це впровадження нових ідей, технологій та методик у світ сучасної, новаторської медицини. 
 
Щомісяця наші лікарі беруть участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, зустрічах та майстер-класах. Така наукова та просвітницька діяльність допомгає нам завжди бути у тренді, ділитись ідеями та здійснювати обмін досвідом.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Для того, щоб кожен пацієнт у стінах нашої клініки відчував високий рівень комфорту, ми піклуємося не тільки про аспекти лікування та взаємодії з людиною, але й багаж знань та вмінь лікаря. Здатність спеціаліста проявити творчість та професіоналізм, підібрати індвидіуальне лікування та єдину схему лікування є невід’ємною складою надання якісних медичних послуг.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Тян Ольга Володимирівна – к.м.д., лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, зарекомендувала себе вмілим спеціалістом, що здатний ефективно працювати із пацієнтами та надихати колег у розвитку та професійному зростанні. Інтерв’ю для глянцю журналу «НАТАЛІ», доповіді на тематичних конфернціях та щоденні прийоми пацієнтів –  графік, що дійсно вражає та мотивує!
 
           
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Саме тому гінекологічне направлення CitiDoctor приймає жінок з усього спектру гінекологічних послуг. Ми виконуємо операції високої складності, займаємося естетичною перінеопластикою та здатні відновити бажане жіноче здоров’я максимально швидко та малоінвазивно.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Телефонуйте до контакт центру (044) 333 48 85 та отримайте свою першу консультацію вже з першого дзвінка! Ми знаємо, як вирішити ваші проблеми.
 
З повагою, CitiDoctor 

 

CitiDoctor – це міжнародний медичний центр нового покоління.

Інновації та нова культура цінності життя!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.com.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2020 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.