Войти

Всесвітній день лікаря ультразвукової діагностики

Щорічно 29 жовтня ми відзначаємо Всесвітній день лікаря ультразвукової діагностики!УЗД – один з найбільш затребуваних і доступних сучасних методів діагностики, що з кожним роком все більш прогресує та розвивається! 
 
Актуальність профілактичного огляду завжди буде залишатися на першому місці, оскільки дозволяє нам попередити непередбачений розвиток хвороби.
 
             
 
УЗ-профілактичний огляд – не виняток! Цей золотий стандарт первинного обстеження, завдяки своєї безпеці, мобільності й точності, дозволяє на початкових стадіях виявити та попередити розвиток або загострення множинних хронічних захворювань  внутрішніх  органів людини.
 
У нас завжди є час почистити зуби, бо ми боїмося карієсу, але, на жаль, не завжди вистачає півгодини на рік для комплексного УЗ-обстеження всього організму.
 
Хочеться наголосити, по пунктах, коли треба робити комплексне УЗ-обстеження:
  • УЗ проф. огляд – проходити 1 раз на рік при відсутності патології;
  • коли ви знаєте про наявність хронічних захворювань – проходити 1 раз у 6 місяців;
  • при наявності гострого болю будь-якої локалізації та/або при будь-яких скаргах незрозумілого  походження – проходити негайно;
  • для дітей у піковий віковий термін – проходити  при досягненні 1 року, 3-4 років, у 6-7 років, 12-14 років.
Не гайте часу та не чекайте на обставини, що змусять зробити це невідкладно. Нехай кожен візит до клініки буде нормою, у доброму гуморі та в доречних цілях з метою попередити захворювання!
 
Ще раз вітаємо нашу команду спеціалістів УЗ-діагностики ! Пишаємося вашою досвідченістю та професіоналізмом, а позитивні відгуки пацієнтів – завжди наша найвища нагорода. Нехай так буде завжди !
 
 
 
 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Лицарі хірургії: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2021 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.