Войти

ТОВ «СІТІ ДОКТОР» визнано «Лідером галузі 2020»!

Шановні пацієнти, колеги та партнери медичного центру CitiDoctor!З радістю повідомляємо, що ТОВ «СІТІ ДОКТОР» стало лауреатом Національного бізнес-рейтингу, укладеного за підсумками незалежного аналізу фінансово-господарських показників діяльності 1 206 902 підприємств України.
 
Позиції нашої організації у рейтингу:
  • 12 місце (Золото) серед суб'єктів господарювання України за показником «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг»;
  • 6 місце (Золсто) серед суб'єктів господарювання м. Києва за показником «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг».
На основі досягнень нашому підприємству присвоєно статус «Лідер галузі 2020». Для нас це свідчення високої ефективності управління ресурсами, надійності та професійності.
 
Ми дуже вдячні за визнання. Щодня ми отримуємо безліч відгуків від задоволених пацієнтів і колег, яким приємно працювати разом із нами! Це неабияка відповідальність – створити потужну медичну платформу для високої хірургії, об’єднати найкращих лікарів і представити їх Україні та світу. Адже за весь час нашої роботи ми прийняли багато пацієнтів із-за кордону, а європейські та американські лікарі проводять майстер-класи на базі нашої клініки. 
 
На жаль, за умов карантину, деякі навчальні івенти припинено, проте ми дотримуємось усіх вимог щодо безпеки нашої клініки та проводимо навчання в онлайн-режимі. Найголовніше – це здоров’я, і ми повинні мати терпіння, щоб повернутися до конференцій та обміну знань знову. Для лікарів дуже важливо не зупинятися у розвитку та постійно підтримувати активність у сфері освіти і медичних досліджень. Для нас існує лише шлях зростання та розширення нашого центру.
 
Отримане звання лідера є вагомим аргументом у побудові діалогу з партнерами, клієнтами, державою, а також стійкою основою для зміцнення нашої позитивної репутації. Дякуємо!
 
Наш статус підтверджується свідоцтвом про результати рейтингування та нагородами, що ви можете побачити в холі нашої клініки біля адміністрації. Ми працюємо на максимум і раді, що це відмічають інші! Далі – більше!

 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Лицарі хірургії: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2021 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.