Войти

Компанією Paragon отримано підтвердження СЕ на використання лінз CRT для контролю міопії у дітей

Компанія Paragon отримала підтвердження СЕ на використання лінз CRT для контролю міопії у дітей.Це перша в світі компанія, що отримала офіційну рекомендацію для використання ортокератологічних лінз для контролю короткозорості у дітей.
 
Проведені компанією Paragon дослідження дають ще більшу впевненість батькам в ефективності методу та безпеці його вживання у дітей.
 
Раніше саме компанія Paragon отримала вперше в світі дозвіл FDA для використання ортокератологічних лінз без вікових обмежень, а отже, і у дітей.
 
Leah Johnson, генеральний директор департаменту сервісу Paragon Vision Sciences, прокоментувала цю подію: «Ми дуже горді тим, що саме компанія Paragon отримала офіційний дозвіл СЕ на вживання ортокератологічних лінз для контролю міопії у дітей і підлітків. Пройшовши всі дослідження, ми отримали ще більшу упевненість у безпеці та ефективності CRT лінз і Dual Axis в корекції та лікуванні міопії у дітей».
 
Дослідження проводилися впродовж 2-х років і підтвердили зменшення швидкості розвитку короткозорості на 56%.
 
Ця подія є поворотним моментом у розвитку ортокератології в цілому, офіційно та адміністративно підтверджуючи ефективність орто-лінз у лікуванні короткозорості.
 
Сьогодні компанія Paragon залишається лідером даного напряму, будучи першою компанією, що відкрила цю технологію (нічної орткератології), першою отримала дозволи для використання її без вікових обмежень і сьогодні першою, що підтвердила ефективність нічної корекції в контролі короткозорості!
 
Медичний центр «АЙЛАЗ», лідер інноваційних офтальмологічних технологій,  першим упровадив вживання нічних лінз в Україні. Сьогодні на базі клініки розміщується навчальний і науковий центр для лікарів. Клініка має найбільший (більше 15 років) досвід використання ортокератологічних лінз в Україні (більше 8 тис. пацієнтів!).
 
Джерела:
 
 
 
 

 

МИ ЗНАЄМО ВСЕ ПРО ВАШІ ОЧІ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.