Войти

Відкриття музею зору та здорових очей

Американська академія офтальмології оголосила про те, що спільнота офтальмологів виділила 8,5 млн. дол. США для роботи першого в світі публічного музею, присвяченого питанням зору та здоров’я очей.лікар-офтальмолог офтальмологічного центру вищої категорії  АЙЛАЗ  Волошин Ярослав Ігорович
 
Новий музей буде розташований в штаб-квартирі Академії в Сан-Франциско. Очікується, що  відкриття відбудеться на початку 2020 року.
 
«Від імені міста та округу Сан-Франциско я хочу привітати Американську академію офтальмології з роботою по доставці Музею Зору на рибальську пристань», – сказала мер Лондона Брід. – «Цей новий центр буде вітати відвідувачів з усього світу і надасть унікальні інтерактивні можливості для вивчення науки та історії нашого найціннішого відчуття – зору. Я хочу побажати Академії успіхів і виразити вдячність Станлі M. Тралсну, доктору медичних наук, і Майклу Ф. Мармору, MD, який зробив значні пожертви, щоб закласти основу для нового музею». Він названий на їх честь: Музей зору Трухльсена-Мармора.
 
Музей також став можливим завдяки окремим офтальмологам по всій країні та корпоративним спонсорам, включаючи Johnson Johnson Vision, Alcon, Carl Zeiss Meditec і Glaukos Corp. 
 
Відкриття музею дозволяє Академії продемонструвати свою колекцію з більш ніж 38 000 експонатів, книг та інструментів. Ці скарби були зібрані понад 30 років тому, але можливості їх перегляду були обмежені. 
 
Виведення цієї великої колекції у відкритий доступ для ознайомлення  допоможе людям зрозуміти своє власне здоров’я очей і те, що роблять офтальмологи, щоб захистити зір, надихаючи нове покоління лікарів і хірургів.
 
Гарнітури віртуальної реальності та інтерактивні екрани дозволять відвідувачам познайомитися з історією офтальмології, її технологічними досягненнями, досягненнями в області медицини та останніми інноваціями, що рятують зір сьогодні. 
Архітектор з Сан-Франциско Шад Бізер зі студії TwentyTwo Design виконав плани поверхів для галереї з чотирма холами, а фірма з дизайну виставок Novato Weldon Exhibits LLC в даний час працює над виготовленням експонатів.
 
Починаючи з 2020 року, приблизно 30 000 відвідувачів на рік зможуть безкоштовно відвідувати виставки та заходи в цьому тепер популярному місці Рибальської пристані. 

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.