Войти

Всесвітній день анестезіолога

World Anesthesia Day відзначається щорічно 16 жовтня та вважається професійним святом анестезіологів і реаніматологів по всьому світі! 
Історія цієї області медицини почалася в середині 19 століття – бо саме 16 жовтня 1846 року американський зубний лікар Томас Мортон провів операцію під ефірним наркозом. Так вперше було публічно продемонстровано успішне застосування анестезії для створення загального наркозу. В якості анестетика він застосував інгаляцію діетилового ефіру.
 
 
 
 
Сучасний наркоз має безліч безпечних для людини видів та інтерпретацій, є законним, ліцензованим та абсолютно логічним захистом від болю. В нашому медичному центрі CitiDoctor працює унікальна команда, що утворює потужну анестезіологічну базу для кожного пацієнта! 
 
           
 
Ці лікарі, зазвичай, працюють за кадром, але від їх професіоналізму залежить все. Ви – наша впевненість, безпека для пацієнта та запорука результату, за який хочеться сказати «дякуємо». Ми дійсно пишаємося нашою командою!
 
           
 
Анестезіологічне забезпечення в центрі CitiDoctor – це необхідне сучасне обладнання та висока кваліфікація команди лікарів, які забезпечують маніпуляції будь-якого рівня складності від лікувально-діагностичних до радикальних оперативних втручань!
 
Безпека пацієнта – це наш основний принцип роботи і ми пишаємось тим, що дотримуємось його на всі 100%! 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Лицарі хірургії: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2020 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.