Войти

Мікрохірургія в центрі CitiDoctor

Вибір доцільного способу оперативного втручання, потужна база, використання мікрохірургічного обладнання та оптичного збільшення дозволяють нам досягти бажаних функціональних і естетичних віддалених результатів.  Одна з операцій, що потребує такого підходу – синдактилія – це зрощення пальців кисті або стопи внаслідок внутрішньоутробного порушення диференціювання тканин.

Частота розповсюдження цієї аномалії розвитку 1:2500 новонароджених. Синдактилія може бути окремим діагнозом, але також може бути виявлена разом з іншими аномаліями.Зрощення класифікується як просте (синдактилія шкірна), коли мова йде тільки про м’які тканини, та як складне (синдактилія кісткова), коли мова йде про кістки або нігті сусідніх пальців.

Синдактилія діагностується при народженні та вимагає консультації дитячого лікаря-ортопеда і лікаря-генетика з метою виключення генних відхилень.

Для повної діагностики та виявлення типу аномалії необхідна рентгенографія в двох проекціях. У деяких випадках для виключення відхилень в кровообігу лікарем призначаються реовазографія, ультразвукова доплерографія, ангіографія та електротермометрія. Ступінь тяжкості може мати виключно естетичний характер або бути функціональним відхиленням, що вимагає операбельного поділу.

Оперативне лікування синдактилії в хірургічному центрі CitiDoctor виконується в кілька етапів, а черговість роз’єднання пальців визначається варіантом поєднання синдактилії. Залежно від форми та варіанту патології, а також дефіциту місцевих тканин, можуть використовуватися місцево-пластичний спосіб або комбінації з аутодермопластикою 

Оперативне лікування рекомендовано з віку 6-12 міс.

З однорічного віку діти активно починають користуватися руками, зокрема кистями, для вивчення навколишнього світу, а обмеження функції кисті при вродженій патології гальмує цей процес. Саме тому відкладання початку лікування на більш пізні терміни небажано.

 

Вибір адекватного способу операції та технічно правильне його виконання з використанням мікрохірургічної техніки і оптичного збільшення дозволяють досягти бажаних функціональних та естетичних віддалених результатів.

Для отримання додаткової інформації телефонуйте до нас в кол-центр (044) 333-48-85, або залишайте заявку на сайті! Також, рекомендуємо встановлювати наш мобільний додаток, що доцільно заощаджує час і дозволяє швидко записатися на прийом! 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Лицарі хірургії: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2020 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.