Войти

Нові сигаретні етикетки тепер ілюструють сліпоту

Управління з контролю за продуктами і ліками США нещодавно запропонувало нові попереджувальні написи для реклами сигарет.лікар-офтальмолог офтальмологічного центру вищої категорії АЙЛАЗ  Баланюк Олександра Олеговна
 
Ярлики спрямовані на те, щоб краще показати, як паління шкодить здоров'ю. Нові попередження включають деякі шкідливі впливи, які люди можуть не пов'язувати з курінням. Два з нових попереджень стосуються основних причин сліпоти:
  • вікова макулярна дегенерація;
  • катаракта.
Ось дві з 13 нових пропонованих етикеток з попередженням про шкоду куріння FDA, що містять ефекти куріння, які пов'язані з очима і зором. Щоправда, згідно статистики FDA, поточні ярлики практично невидимі - не приваблюють багато уваги і не зупиняють курців. 
 
Пропоновані попередження використовуватимуть реалістичні зображення і додатковий текст. Оновлений текст попередження більш детально описує, як куріння завдає шкоди організму. Американська академія офтальмології давно рекомендує людям кинути палити і уникати пасивного куріння. Відмова від куріння знижує ризик розвитку серйозних проблем зі здоров'ям.
 
Пропоноване правило відкрито для громадського обговорення до 15 жовтня. Попереджувальні ярлики будуть з'являтися на всіх пачках сигарет і рекламних оголошеннях в Сполучених Штатах.
 
Сподіваємось, таке нове правило матиме відгук і в нашій державі та сприятиме оновленню та перегляду багатьох медичних реформ, що стосуються збереження здоров’я людини та попередження її шкідливих звичок. Кожен з нас відповідальний за своє майбутнє – давайте будувати його вже сьогодні.   

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.