Войти

ТОВ «СІТІ ДОКТОР» – «Вибір споживача 2020»

28 травня 2021 року ТОВ «СІТІ ДОКТОР» було визнано незалежною бізнес-нагородою «Вибір споживача 2020». 
Основою для нагородження стали статистичні підсумки рейтингів суб’єктів господарювання України. Вибір споживача – це показник ефективності роботи підприємства, кількість та якість відгуків пацієнтів і працівників, а також внесок компанії у розвиток як власного підприємництва, так і рівня економіки нашої країни. Також важливим показником є рівень впливу клініки на розвиток сучасної медицини в Україні. 
 
Отримати нагороду за підсумками 2020 року, що видався не найлегшим для всіх українських лікарів і пацієнтів – це дійсно визначна подія!
 
Ми пишаємося адміністрацією клініки, нашим керівництвом і кожною людиною, які так якісно представляють свою зону відповідальності. Кількість позитивних відгуків, рівень облаштованості клініки, наявність обладнання та показник задоволеності пацієнтів – це все сервіс ТОВ «СІТІ ДОКТОР», що так захоплює та допомагає!  
 
Ми завжди піклуємся якістю наших медичних послуг і рівнем вдоволеності пацієнта. Ми будуємо щирі та відкриті стосунки з пацієнтами й партнерами на основі довіри та доброчесності.
 
Нагорода «Вибір споживача 2020» для всієї нашої великої команди – це приємний бонус і важливе визнання, що надихає рухатися далі та перемагати! Також було відмічено сертифікатами завідуючих відділень, які організовують роботу та сприяють покращенню надання послуг у нашій клініці. 
    
 
Рейтинг підприємств будується на основі офіційних даних з усіх інтернет-ресурсів, на яких представлена компанія, а тому його результати об’єктивні, перевірені статистичною базою та мають публічне підґрунтя.  
 
Національний бізнес-рейтинг в Україні вже шістнадцять років проводить дослідження діяльності вітчизняних підприємств і ми пишаємось бути відміченими та очолювати впливові рейтинги серед вагомих показників. Дякуємо за визнання!  

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров`я без компромісів!

Задайте питання лікарям та отримуйте відповідьХірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2021 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.