Войти

Як проходить лапароскопічна хірургія?

У клініці «СІТІ ДОКТОР» є необхідні умови для проведення малоінвазивної хірургії в Києві за високими стандартами. 
 
 
Для цього ми обладнали три операційних з дорогим сучасним обладнанням, а також організували всю потрібну логістику проведення консультації та діагностики в одному медичному центрі. Пацієнту не потрібно шукати лабораторію та залучати додаткових спеціалістів для постановки діагнозу. Ми забезпечуємо вас всіма необхідними ресурсами в одному приміщенні, не змінюючи локацію.
 
 
 
Звичайно, наявність професійної бригади та провідних хірургів ? запорука успішного функціонування будь-якого медичного центру. Наша лапароскопічна хірургія представлена досвідченими фахівцями, які мають кваліфікацію, точно знають свою справу та розвиваються в ній.
 
 

                       

 
 
У цьому відео ми продемонстрували вам поетапне проведення симультанної лапароскопічної пластики діафрагмальної грижі та лапароскопічної холецистектомії доктором Кравцовим Денисом Ігоровичем. Відеоматеріал буде цікавий як нашим колегам, так і пацієнтам.
 
Ради працювати відкрито та прозоро, щоб зробити безпечну лапароскопічну хірургію максимально доступною і зрозумілою кожному! 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров`я без компромісів!

Задайте питання лікарям та отримуйте відповідьХірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2021 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.