Щиро вітаємо вас з травневими святами та світлим святом Великоднем! Бажаємо вам миру та злагоди, щастя у кожен дім! Будьте здоровими та обачливими! Пам’ятайте, що ми вільні та єдині. Ми в змозі впливати на нашу долю та робити все можливе для щасливого майбутнього своїх дітей!
Команда офтальмологічного центру «АЙЛАЗ» на варті здоров’я ваших очей та ми завжди раді допомогти вам з будь-яких питань. Своєчасно звертайтеся за допомогою при перших ознаках погіршення зору та у профілактичних цілях. Виявити проблему до її загострення – це бути на крок попереду
![](/artimages/logo-ailaz-2019.png)
МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!
Задайте питання лікарю-офтальмологу
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
![](/artimages/2018-09-ailaz-bilshe.png)
Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01
Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!