Войти

Телеканал Прямий: «АЙЛАЗ» і програма «Медексперт» у новій студії

Пандемія коронавірусу створила нову реальність, в якій нам належить перебувати довгий час, доки людство не набуде імунітету або ж вірус не знизить свою активність і не перетвориться на ще один варіант сезонних захворювань. 
 
В ефірі ми поговорили про те, як не заражатися через очі та водночас користуватися всіма досягненнями сучасної офтальмологічної практики.
 
 
Запрошеними гостями нового формату від телеканалу Прямий стали Оксана Авер’янова, директор медичного центру «АЙЛАЗ», лікар-офтальмолог вищої категорії, к.м.н., та Андрій Ковальов, головний лікар медичного центру «АЙЛАЗ», член Американського та Європейського товариств рефракційних і катаральних хірургів, лікар-офтальмолог вищої категорії, к.м.н.
 
         
 
           
 
Безконтактні двері, автоматичні бахіли, система кондиціонування та очищення повітря – наш стиль роботи і привілей вибору наших пацієнтів! Тому нашій команді є про що розказати та, більш того, ми відчуваємо відповідальність зробити це публічно, адже безпека пацієнта – понад усе. І це стосується не лише теперішніх умов коронавірусу, такий рівень має бути в медичних закладах нормою.
 
           
 
Дякуємо телеканалу «ПРЯМИЙ» за надану довіру та проявлений інтерес до нашої діяльності. Раді зарекомендувати себе не лише професіоналом поряд з кращими клініками України, але і експертом в області охорони здоров'я!
 
Дивимось:
 
 

                  

 

 

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.