Войти

Стресове нетримання сечі та установка ТVT-O

Стресове нетримання сечі у жінок проявляється підтікання сечі при чханні, кашлі, фізичному навантаженні, часто поєднується з опущеними стінок піхви або навіть випаданням матки.Слід зазначити, що у 70% жінок нетримання сечі спостерігається протягом року після пологів, а у 40% – протягом усього життя! Практично кожна друга жінка, що вступила в менопаузу, має проблеми з нетримання та підтікання сечі.
 
На сьогодні найбільш ефективним і безпечним методом лікування стресового нетримання сечі у жінок є операція ТVТ-О (слінгові операції), що ми проводимо в медичному центрі CitiDoctor! Ці операції є малоінвазивними та високотехнологічними. Суть операції полягає в розміщенні під середньою частиною сечівника вільної синтетичної петлі, що «підтримує» уретру та перешкоджає втраті сечі при напрузі.
 
             
 
Як і всі гінекологічні операції, операція ТVТ має свої протипоказання:
  • вагітність;
  • вагітність, що планується;
  • інфекційно-запальні зміни органів сечостатевого тракту;
  • прийом препаратів, що розріджують кров (необхідно скасувати за 10 днів до планованого оперативного лікування).
Унікальність слінгових операцій полягає в тому, що їх можна проводити і в разі попередніх невдалих оперативних втручань з приводу стресового нетримання сечі. Тривалість операції складає близько 30-40 хвилин, а тривалість перебування пацієнток у стаціонарі – добу.
 
            
 
Установка слінгів ТVT в клініці CitiDoctor – це сучасна хірургічна корекція нетримання сечі у жінок. Що ж включає в себе ця операція?
 
Операція ТVТ-О включає імплантацію синтетичної петлі в простір між сечівником і передньою стінкою піхви. В результаті відбувається відновлення нормального кута між жіночим сечівником і сечовим міхуром та усувається нетримання сечі.
 
             
 
Операцію можна поєднувати з різними оперативними втручаннями на піхві та промежині. Результат після операції пацієнтка відчуває відразу та якість життя змінюється на краще! 

ндери, 17/1

 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров`я без компромісів!

Задайте питання лікарям та отримуйте відповідьХірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2022 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.