Войти

Шлях «АЙЛАЗу» під час пандемії COVID-19 – в ефірі ТРК «КИЇВ»

Шановні пацієнти, колеги та друзі! Якщо вам цікаво, як офтальмологічний центр «АЙЛАЗ» зміг пройти та досі проходить цю непросту дистанцію під назвою COVID-19, максимально піклуючись про ваше здоров’я та безпеку, цей ефір знятий спеціально для вас.Над програмою працювала команда журналістів телеканалу ТРК «КИЇВ» та ми дуже вдячні за те, що вам це вдалося! Під час ефіру Авер'янова Оксана Сергіївна, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, директор клініки «АЙЛАЗ», розказує про шлях медичних установ під час карантину, як клініки повинні адаптуватися до посилених умов безпеки та як переконати пацієнта в тому, що здоров’я людини залишається на першому місці за будь-яких умов!
 
Також, у ефірі програми «ЛІКАР ЗНАЄ», нам вдалося відповісти на низку таких запитань, присвячених темі гігієни та безпеки:
  • чи можливо оперувати пацієнтів в період пандемії?
  • чи можна пацієнтів консультувати онлайн? Що для офтальмолога значить телемедицина?
  • чи можна заразитися на COVID-19 через слизову оболонку очей?
  • багато людей носять лінзи – наскільки це небезпечно в період пандемії?
  • чи захищають окуляри від інфекційних захворювань?      
Ефір видався неймовірно цікавим, невимушеним та інформативним. Рекомендуємо до перегляду всім нашим пацієнтам!
 
 

                    

 

 

МИ ЗНАЄМО ВСЕ ПРО ВАШІ ОЧІ!

Задайте питання лікарю-офтальмологуКлініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.