Войти

АЙЛАЗ вітає зі святом весни!

Офтальмологічна клініка "АЙЛАЗ" вітає Вас зі святом весни! 

       Щороку, коли розпочинають прокидатися ранні теплі сонячні промені, ми з радістю очікуємо на весну та її перші свята.

Для кожного працівника офтальмологічної клініки «АЙЛАЗ» початок березня – це як початок нового сезону допомоги нашим пацієнтам. Одразу з перших чисел ми традиційно розпочинаємо тиждень глаукоми та робимо знижку на обстеження.

Це приємний бонус для кожного нашого пацієнта, незалежно від статі та віку. Згодом, вітаємо всіх жінок і не втомлюємось нагадувати їм про їх красу, розум та підтримку.

Квіти, гарний настрій і щирі побажання ще більше заряджають атмосферу на позитив та, як вже медично доведено, мають потужний вплив на наше здоров’я!

Незалежно від обставин, не втрачайте віру у краще, йдіть до своєї мети та підтримуйте тих, хто також потребує ваших крил. Тільки разом, пліч-о-пліч, ви зможете стати сильніше та краще! «АЙЛАЗ» – завжди поруч на вашому шляху до змін!

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологуКлініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.