Войти

Лікаря CitiDoctor нагороджено «Орденом Королеви Анни “Честь Вітчизни”»

Рішенням Президії Асамблеї ділових кіл та Науково-експертної Ради Програми «Лідери XXI століття» за щоденну високопрофесійну кропітку працю, високу національну гідність і сумлінне служіння Україні лікаря акушера-гінеколога CitiDoctor Тян Ольгу Володимирівну удостоєно вищої суспільної нагороди України «Ордена Королеви Анни “Честь Вітчизни”» з врученням відповідного ордену з посвідченням та іменного диплому.Орден заснований на честь князівни Анни Ярославни – доньки великого князя Київського Ярослава Мудрого – з метою відзначення видатних жінок сучасної України, і вручається за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності.
 
                         
 
Офіційна церемонія вручення нагород відбулась 28 лютого 2019 року в Державній резиденції – Малому Марийському Палаці в ході офіційного прийому на честь лідерів економіки, бізнесу, науки, культури та спорту України.
 
Процедура нагородження здійснилась відповідно до найвищого церемоніального протоколу – під Державним прапором України з почестями військової почесної варти. Музичний супровід та концертна програма – Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки.
 
 
 
Генеральний розпорядник заходу – «Всеукраїнський науково-дослідний центр ефективного управління» (ВНДЦЕУ).
 
Вітаємо Ольгу Володимирівну та пишаємося, що працюємо та розвиваємось разом! Сил і наснаги!
 
З повагою, колектив CitiDoctor

 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Хірургічній центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.com.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2020 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.