Войти

Сніданок з 1+1 – історія, яка варта уваги

До CitiDoctor завітала знімальна група 1+1, що була вражена долею одного з лікарів, який працює в нашій команді. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наскільки можуть бути дивовижними історії у самих медиків, та як вони впливають на своїх пацієнтів – дивіться у матеріалі.
 
 

            

 
 
До дня онкохворої дитини до нас завітало одразу 3 українські національні телеканали. Історія лікаря-онколога CitiDoctor Олександри Михайлівни Васильченко, яка сама в дитинстві подолала злоякісну пухлину – дійсно варта уваги. Пацієнти звикли сприймати лікарів, як імунітет від хвороби, проте, всі медичні працівники теж люди, та мають свою історію.
 
Саша захворіла у 12 років. Спочатку просто почала боліти рука, а через декілька обстежень було встановлено остеогенну саркому лівої плечової кістки. Своєчасне звернення батьків до лікаря, довіра та швидке прийняття рішень змогли врятувати дівчинку. Це був важкий шлях від хіміотерапії до злих жартів однолітків, але віра у перемогу та підтримка близьких виявились найкращими ліками та повним відновленням здоров’я.  
 
Сьогодні Олександра струнка, молода лікарка, з довгим волоссям та професійними поглядами в галузі онкології. Присвятити своє життя задля допомоги іншим – ось чого навчилася та маленька дівчинка, яка сьогодні стала дорослим та впевненим лікарем-онкологом.
 
Сніданок з 1+1
 
 
ТСН вражає
 
 
СТБ вікна-новини
 
 
Інтер подробиці ТВ
 
 
Увага! Усі зйомки проходили на некомерційній основі, з соціальної ініціативи телеканалів. Дякуємо за ваш підхід та сюжети, що будуть почутими!
 
З повагою, команда CitiDoctor

 

CitiDoctor – це міжнародний медичний центр нового покоління.

Інновації та нова культура цінності життя!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.com.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2019 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.