Войти

Директора МЦ «СІТІ ДОКТОР» нагороджено званням «Лицар Вітчизни»

З нагоди Дня Незалежності України рішенням Науково-експертної Ради Програми «Лідери ХХІ століття»директора МЦ «СІТІ ДОКТОР» Реунова В’ячеслава Олександровича удостоєно Почесного звання «Лицар Вітчизни» з врученням ордена «Золотий хрест честі і звитяги “Лицар Вітчизни”» (державний реєстраційний  Ме90101 від 10.04.08), іменного диплома, іменної зброї – оригінальної лицарської шаблі та нагрудного знака «Лицарський Легіон України».
 
 
 
Реунов В.О. удостоєний цих відзнак за високу національну гідність, активну участь у збереженні та захисті Української держави, як Людина, яка щоденною кропіткою працею підтримує соціально-економічну та військову міцність України, за безпосередню участь в загальносуспільних процесах, високу здатність до самоуправління та ефективне управління підприємством, відданість справі, послідовність та принциповість в утвердженні добра, справедливості та найвищих загальноприйнятих людських цінностей.
 
 
Офіційна церемонія вручення нагород відбулася 22 серпня 2019 року в Державній резиденції – Малому Маріїнському Палаці в ході Засідання ділової громадськості України в рамках загальнодержавних заходів, приурочених до Дня Незалежності України.
 
Процедура нагородження здійснилася відповідно до найвищого церемоніального протоколу – під Державним прапором України з почестями військової почесної варти. Музичний супровід та концертна програма – Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України.
 
Пишаємося! Тільки вперед! 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Лицарі хірургії: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2021 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.