Войти

Чудо-окуляри допоможуть створити ідеальний макіяж

Не секрет, що нанесення макіяжу для жінок з далекозорістю – завдання не з простих. Звичайний щоденний ритуал перетворюється в муку та розчарування результатом.Але сучасні розробники оправ вирішили цю проблему, створивши корисний аксесуар для жінок з поганим зором – спеціальні окуляри для нанесення косметики. Конструкція їх проста та геніальна водночас.
 
Окуляри складаються з оправи з одним мобільним склом, положення якого можна з легкістю змінювати. Принцип роботи такий: лінза закріплюється перед одним оком, а на другий можна вільно наносити косметику. Потім – навпаки. У таких окулярах добре видно всі дрібні деталі та доступ до потрібного ока абсолютно відкритий. Результат – прекрасний макіяж і ніяких проблем.
 
Окуляри мають лінзи з діоптріями від +1,0 до +4,0. Вони прості у догляді, відрізняються високою якістю, зможуть прослужити багато років.
 
Забудьте про змащену туш і нерівне підведення очей, про погано нанесені тіні!
Спробуйте магічні окуляри для нанесення макіяжу та будьте красиві щодня!
 
             
 
 

Дізнайтеся подробиці за тел. (067) 231 63 63 (АЙЛАЗ-Оптика на Петрівці). 

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: (044) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про красоту:
Меню раздела Красота
 
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.