Войти

Жива хірургія: презентація нових анатомічних імплантів Motiva

22 січня 2020 року на базі хірургічного центра «СІТІ ДОКТОР» відбувся навчальний майстер-клас з доктором Деметрісом Ставро та доктором Федеріко Майо.Всесвітньо відомі хірурги презентували ультра-новинку – анатомічні імпланти Motiva.
 
Наш пластичний хірург Бебих Олександр Романович пліч-о-пліч з Federico Mayo (видатний хірург, який практикує в Швейцарії та Іспанії, перший, хто встановив анатомічні імпланти у світі в 1999 році) провели операцію зі збільшення грудей новими фіксуючими анатомічними імплантами MOTIVA ANATOMICAL TrueFixation.
 
             
 
Завдяки новій техніці встановлення та фіксації, хірургам вдалося суттєво знизити ризик ротації анатомічного імпланту. Підтверджено, що оболонка цих імплантів практично зводить до нуля можливість утворення
  • капсулярних контрактур,
  • пізніх сером,
  • навколо них не утворюється лімфома BIA-ALCL.

Операція в режимі on-line була доступною для усіх пластичних хірургів України! Щиро пишаємось, що ми змогли зробити це першими! Дякуємо організаторам за довіру та раді представити своїм пацієнткам ще більший вибір імплантів для мамопластики вашої мрії! 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Лицарі хірургії: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2020 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.