Войти

З Новим 2022 роком і Різдвом Христовим!

Шановні друзі! З Новим 2022 роком і Різдвом Христовим! 
Напередодні новорічних свят завжди хочеться підбити висновки минулого року, звернути увагу на свої сильні сторони та удосконалити досвід для майбутніх перемог.
 
Ми пишаємося тим, що завдяки високій системі безпеки змогли міцно вистояти під час карантинних обмежень і надати якісну та своєчасну допомогу кожному пацієнту. Такий рівень стерильності та європейські стандарти з організації надання медичних послуг дозволили нам впевнено задовольнити український ринок та не відмовити жодній людині!
 
У наступному році бажаємо нашим колегам сил і наснаги, партнерам – розвитку та благополуччя, а нашим пацієнтам – миру, злагоди та здоров’я!
 
Окрема подяка керівництву клініки, що протягом усього року підтримувало наш колектив, задавало настрій, допомагало та створило такі умови праці, що дозволили нам бути впевненими у своїй безпеці та безпеці наших пацієнтів. Нам щастить працювати у такій команді!
 
До зустрічі у наступному 2022 році!
 
 

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.