Войти

З Днем Незалежності!

Вітаємо наших пацієнтів, колег і друзів зі святом 30-тиріччя Незалежності України 

 
Вітаємо наших пацієнтів, колег і друзів зі святом 30-тиріччя Незалежності України та запрошуємо іноземних колег приєднатися до шанування цього дня! Для українського народу – це важливий крок до свободи і волі, що ми так любимо та за які боремося й досі.
 
Ми пройшли багато. Наша історія витримала помилки та невдачі, проте надія на світле майбутнє не покидала нас ніколи. Ми, як медичний центр і досвідчена команда фахівців різних спеціалізацій, не чекаємо на зміни – ми робимо їх самі! Всі умови, що можливо створити для наших пацієнтів, ми вже впровадили та реалізували на базі нашої клініки. Дякуємо за довіру!
 

 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров`я без компромісів!

Задайте питання лікарям та отримуйте відповідьХірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2021 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.