Войти

Хірург клініки CitiDoctor провів майстер-клас із лапароскопічної хірургії в Польщі

Представники польських клінік запросили хірурга міжнародного хірургічного центру CitiDoctor Кравцова Дениса Ігоровича у хірургічні центри м. Кракова та м. КатовіцеПредставники польських клінік запросили хірурга міжнародного хірургічного центру CitiDoctor Кравцова Дениса Ігоровича у хірургічні центри м. Кракова та м. Катовіце для виконання показових лапароскопічних операцій і надання досвіду польським хірургам у виконанні сучасних лапароскопічних втручань.
 
Починаючи з 6 по 9 липня 2021 р. лікар Кравцов провів майстер-клас із лапароскопічної хірургії, виконавши такі оперативні втручання: ендоскопічну пластику діастазу прямих м'язів живота та пупової грижі (операцію TESLAR), лапароскопічну пластику діафрагмальної грижі, лапароскопічну пластику пахових гриж (методики ТАРР, ТЕР та е-ТЕР) і дві лапароскопічні «рукавні» резекції шлунку при морбідному ожирінні.
 
 
Всі операції пройшли успішно, пацієнти були оглянуті оператором і місцевими лікарями після операції та виписані на амбулаторне лікування.
 
Польськими хірургами виказано велике задоволення методиками операцій і технікою їх виконання. 
 
Також хірургом Кравцовим Д.І. було проконсультовано кілька «складних» пацієнтів і виказана думка подальшої тактики лікування, спираючись на свій власний досвід в Україні
 
 
     
 
Після операцій відбулася жвава дискусія та дані відповіді на питання від колег із сусідньої європейської держави.
 
Кравцов Денис Ігорович запросив польських колег і директорів клінік у м. Київ для перейняття досвіду роботи міжнародного хірургічного центру CitiDoctor.
 
Отже, із нетерпінням чекаємо польських колег у нашій операційній клініки CitiDoctor у Києві. 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров`я без компромісів!

Задайте питання лікарям та отримуйте відповідьХірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2021 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.