Войти

Випадок з компресією середостіння та серця

Комплекс сучасного діагностичного устаткування в стінах однієї клініки у поєднанні з досвідом лікарів дозволяють правильно та швидко поставити діагноз і спланувати ефективне лікування у випадках складної діагностики.У клініці CitiDoctor завдяки саме такому підходу комплексної діагностики вирішуються складні діагностичні проблеми.
 
Так, пацієнтці, яка більше півроку має проблеми з болями в області серця, аритмією та підвищеним артеріальним тиском, непіддатливим стандартній схемі лікування, після комплексної діагностики доктором Денисом Ігорьовичем Кравцовим був поставлений правильний діагноз – діафрагмальна грижа, після чого проведена успішна лапороскопічна операція. Вже через добу пацієнтка самостійно ходила, а через декілька днів виписана додому.
 
Наявність такої потужної бази діагностики та суміжних спеціалістів дозволяє медичному центру CitiDoctor приймати пацієнтів в одному приміщені та не витрачати час на пошук додаткових послуг, аналізів тощо. 
 
Це значно укорочує час обстеження та наближає фахівців до постановки швидкого і правильного діагнозу.
 
Саме такий комплексний підхід є сучасним стандартом діагностики та лікування. 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Лицарі хірургії: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2021 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.