Войти

Сайт клініки «СІТІ ДОКТОР» став україномовним

До уваги наших пацієнтів пропонуємо українську версію сайту медичного центру «СІТІ ДОКТОР». Завдяки зручному інтерфейсу ви можете обрати, якою мовою сприймати інформацію та записуватися до лікаря. Нам важливо дотримуватись усіх правових і конституційних вимог щодо мовних законів нашої країни, тому відтепер державна мова є мовою за умовчанням при завантаженні наших ресурсів. Проте, як ми зазначили вище, ви можете обрати й іншу версію перекладу.
 
У квітні 2019 року Верховна Рада України підтримала законопроект «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Він передбачає гарантії використання державної мови в публічному просторі, в тому числі, і в сфері інформаційних технологій. Новий закон про мову набув чинності 16 липня 2019 року та передбачає собою перехідний період у 18 місяців – тобто онлайн-бізнесу необхідно виконати всі приписи до листопаду 2020 року. Ми успішно виконали всі умови та вклалися у термін перекладу!
 
          
 
Раді бути корисними для наших пацієнтів, і нагадаємо, що більшість наших лікарів мають міжнародний статус та ведуть прийом декількома мовами. Ми успішно надаємо свої послуги закордонним пацієнтам і раді вітати у наших стінах кожного, незалежно від віку, гендеру та національності!
 
«СІТІ ДОКТОР» – пацієнт понад усе! 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Лицарі хірургії: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2021 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.