Войти

Партнерство із CitiDoctor

Міжнародний медичний центр CitiDoctor – це платформа для якісного медичного обслуговування №1 в Україні. Ми об’єднуємо в собі лікарів вищих категорій зі всіх куточків Європи, застосовуємо новітні технології та оперуємо тільки за міжнародними стандартами. 
 
 
 
Серед особливостей створення проекту CitiDoctor є те, що ми повністю відкриті до співпраці та надаємо наші послуги як пацієнтам, так лікарям та іншим медичним організаціям. Ми прагнемо відтворити закордонний рівень медичного сервісу та показати, на що здатна медицина і у нашій країні.
 
 
 
 
          
 
Саме тому, на базі CitiDoctor регулярно проводяться міжнародні конференції (за участю колег з США, Німеччини, Франції), засідання та клуби, майстер-класи (за участю колег з Італії) та практичні сесії для лікарів.
 
          
 
Також, сумісно із Національним Медичним Університетом ім. О.О. Богомольця, на базі CitiDoctor функціонує кафедра хірургії №4, де проходять стажування інтерни, від яких вже зараз залежить майбутнє медицини в Україні.
 
          
 
Ми відкриті до пропозицій, що мають тотожні цілі із нашими, та мають нестримне бажання створювати нове та інноваційне. 
 
          

CitiDoctor – це міжнародний медичний центр нового покоління.

Інновації та нова культура цінності життя!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.com.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2020 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.