Войти

Майстер-клас з пластичної хірургії в медичному центрі CitiDoctor

26 січня 2020 року на базі хірургічного центра CitiDoctor відбувся масштабний майстер-клас з пластичної хірургії «Особливості установки імплантів B-Lite».Захід складався із двох прямих трансляцій з операційної в режимі online, живих сесій із запитань та відповідей, а також лекційної частини з особливостями авторських методик мамопластики від хірурга. Як завжди професійно та потужно, обидві частини програми вів загальний і пластичний хірург, доктор медичних наук, професор, хірург вищої категорії Храпач Василь Васильович. Пишаємось його вмінням навчати колег, щиро ділитись досвідом і таємницями успішного збільшення грудей.
 
 
До нас прибуло 80 ведучих пластичних хірургів України, які продовжують свій стрімкий розвиток та постійно слідують тенденціям у пластичній хірургії. Модератором майстер-класу виступив пластичний хірург, доктор медичних наук, професор, хірург вищої категорії Бука Генадій Юрійович. Пишаємось таким складом кафедри пластичної та реконструктивної хірургії Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, адже лікарі, які її представляють, є спеціалістами нашого хірургічного центру «СІТІ ДОКТОР»! 
 
 
 
На сьогодні, хірургічний центр CitiDoctor є науковою базою Національного Медичного Університету ім. А.А. Богомольця, кафедри хірургії №4 і Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, кафедри хірургії та судинної хірургії. Ми готові вкладати в майбутнє української медицини, щоб показати можливості зростання наших професіоналів, надавати їм робочі місця та зберігати цінні кадри для розвитку медичних технологій в нашій країні.
 
 
 
Організаторами заходу виступила німецька компанія POLYTECH Health & Aesthetics, що заснована у 1986 році, і сьогодні лідирує серед виробників силіконових імплантатів у Європі. Дякуємо за співпрацю та вибір нашого закладу, як потужної бази для проведення лекційних і практичних занять! 
 
Пацієнтки вже задоволені результатом, лікарі отримали бажаний досвід та нові знайомства, ну а ми рухаємось далі. Тільки вперед! Для додаткової інформації та співпраці із нашим медичним центром у якості організатора заходу, партнера або спонсора звертайтесь: marketing@citidoctor.com.ua. 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Лицарі хірургії: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2020 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.