Войти

Функціональна гінекологія та андрологія

З початком осіннього сезону розпочалася серія конференцій, тренінгів, онлайн-проєктів та інших заходів для лікарів, що дозволяють їм розвиватися та лишатися в професійному тонусі.Пишаємося, що наш акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук Тян Ольга Володимирівна представляє нашу клініку на багатьох визначних медичних івентах з гінекології та пластичної хірургії. Ви – надійний спеціаліст для пацієнтів клініки та досвідчений спікер для колег і друзів!
 
За вересень-жовтень наші лікарі встигли відвідати декілька конференцій, одна з таких UBAME 2021 – масштабний конгрес експертів естетичної медицини. В рамках конгресу відбулася і секція з естетичної та функціональної гінекології й андрології.
 
Конгрес об’єднав професіоналів, що працюють у сфері естетологіі, антиейджингу, косметології, пластичної хірургії, жіночого та чоловічого інтимного здоров'я, ендокринології й сексуальності. Естетична гінекологія та андрологія – одні з наймолодших галузей медицини, тому досвід тут є вкрай важливою основою для рівня компетентності лікаря. 
 
Медичний центр CitiDoctor надає повний спектр послуг у цьому напрямку – як інтимну пластику для жінок, так і інтимну пластику для чоловіків: сучасне обладнання та вміння лікарів працювати із найуніверсальнішими випадками зробили нас одними з передових закладів в Україні. Ми стрімко рухаємось до нових звершень і розвиваємося заради безпеки та краси наших пацієнтів!
 
У розділі статей ви завжди зможете знайти цікаві кейси та корисну інформацію з конкретних прикладів і переконатися у якості роботи наших професіоналів. Звертайтеся! 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров`я без компромісів!

Задайте питання лікарям та отримуйте відповідьХірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2022 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.