Войти

«АЙЛАЗ» у програмі «Вікна-новини» на телеканалі СТБ

Шановні пацієнти, до вашої уваги актуальний відеосюжет телеканалу СТБ щодо функціонування клініки «АЙЛАЗ» за карантинних умов. 
 
 
Не можемо сказати, що нам вдалося адаптуватись, адже така система підвищеної безпеки була запроваджена нашим керівництвом ще за декілька років до початку карантину, тому розказуємо все як є насправді. 
 
Ми максимально забезпечили нашим пацієнтам індивідуальний час для приймання, окремі кабінети для консультування та безконтактну діагностику на кожному етапі надання офтальмологічних послуг. Пишаємося нашою командою та виражаємо велику вдячність журналістам програми «Вікна-новини» за проявлений інтерес до нашої клініки! 
 
Це справжній передноворічний подарунок для нашого колективу! Ми прагнемо, щоб якомога більше українських пацієнтів були обізнаними та проінформованими щодо умов, в яких можна відвідувати лікаря-офтальмолога. Для нас пацієнт понад усе!
 
Дивимось!
 
              

 

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.