Войти

«АЙЛАЗ» починає працювати у звичайному режимі!

Вся країна переживає дуже складний етап свого життя та від кожного з нас залежить досягнення спільної Перемоги у війні з агресором. Економіка, що продуктивно працює, є важливим чинником забезпечення Перемоги та повернення до мирного життя.       Враховуючи велику кількість звернень пацієнтів у воєнний час, команда офтальмологічної клініки «АЙЛАЗ» зробила все можливе, щоб відновити нормальну та безперервну роботу якомога скоріше.

Саме тому з 21 березня «АЙЛАЗ» поновлює приймання пацієнтів у звичайному режимі!

Обстеження, коригування та лікування зору буде відбуватися за таким розкладом: робочі дні – понеділок, середа, п’ятниця, з 9.00 до 16.00, запис через реєстратуру за номером тел. 044 364 10 01. Телефонуйте, ми завжди готові вам допомогти!

Для пацієнтів доступний весь спектр послуг, включаючи діагностичні процедури, лазерну корекцію, видалення катаракти та інші хірургічні втручання.

Крім того, з 21 березня у звичайному режимі поновлює роботу «АЙЛАЗ-Оптика». Всі деталі ви можете дізнатися за номером тел. 067 231 63 63.

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу


Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.