Войти

Допомога для постраждалих від воєнних дій

Медичний центр «СІТІ ДОКТОР» разом з бельгійською компанією MATERIALISE надають ортопедичну допомогу постраждалим від воєнних дій.Шановні колеги та друзі!

Надаємо інформацію для військових і цивільних, котрі постраждали від воєнних дій.

Наразі медичний центр «СІТІ ДОКТОР» має змогу надавати допомогу пацієнтам, які мають масивні та/або нестандартні дефекти кісток і суглобів, на найсучаснішому технологічному рівні із застосуванням кастомних (індивідуальних) імплантів, розроблених найкращими біоінженерами у світі саме під вас і видрукованих на американському лазерному 3D-принтері з медичного титану.

Минулої п’ятниці інженери бельгійської компанії MATERIALISE провели нашому лікарю-ортопеду Ковальчуку Володимиру Миколайовичу онлайн-презентацію своїх можливостей і були ласкаві відповісти на запитання.

Фахівці пропонують БЕЗПЛАТНО для жертв війни, як військових, так і цивільних, що отримали травми внаслідок бойових дій:

   -   побудувати якісну 3D-модель за даними КТ пацієнта;

   -   на основі потреб лікаря та пацієнта розробити дизайн кастомного (індивідуального) імпланту для пацієнта. Це може бути як окремий імплант, так і аугмент (додаткова секція) до наявного серійного імпланту. Якщо це другий варіант – фахівцям потрібна або специфікація серійного імпланту, або вони можуть просто фізично його просканувати в 3D-сканері;

   -   надрукувати у партнера – української компанії 3D MetalTech.

Якщо пацієнт – цивільний і травма побутова, всі викладені вище дії виконує українська компанія Neobionics і 3D Metal Tech на комерційній основі на програмному забезпеченні, люб’язно наданому бельгійською компанією Materialise. Звертайтеся!

Пишаємось здобутками наших лікарів, їх розвитком і партнерством із європейськими лікарями, що підтримують Україну та виступають проти країни-терориста росії, допомагаючи людям зі складними пораненнями та дефектами кісток.

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров`я без компромісів!

Задати питання

Задайте питання лікарям та отримуйте відповідьХірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.