Войти

Терапія для пацієнтів з глаукомою під час війни

Лікарі медичного центру «АЙЛАЗ» розказують чим можна замінити краплі, якщо Ви перебуваєте на гіпотензивній терапії з приводу глаукоми.лікар-офтальмолог вищої категорії медичного центру «АЙЛАЗ»

Поплавець Олена Володимирівна

 

     Війна в Україні розділила наш світ на «до» та «зараз». Багато людей втратили дах над головою, а хтось навіть рідних. Але життя триває.

І нам треба піклуватися про своє здоров’я.

Медичний центр «АЙЛАЗ» не припиняв своєї роботи навіть в найскладніші для Києва часи, бо ми відчували свою відповідальність перед людьми, що залишилися в нашому багатомільйонному місті та потребували допомоги. 

Ми знаємо потреби й складнощі, з якими стикаються пацієнти, особливо ті, хто має хронічні захворювання очей.

Наприклад, пацієнти з глаукомою мають постійно крапати гіпотензивні препарати, з постачанням яких сьогодні є затримки. Пропускати закапування цих препаратів в жодному разі не можна, бо підйом внутрішньоочного тиску веде до загибелі частини нервових волокон зорового нерва, а це – непомітна для пацієнта втрата поля зору. Пропускаючи приймання гіпотензивних крапель, пацієнт непомітно сліпне. На жаль, незворотно.

Отже, якщо ви перебуваєте на гіпотензивній терапії з приводу глаукоми, є поради, чим можна замінити краплі, що неможливо знайти в аптечній мережі.

   -   Азарга – цей препарат використовують багато наших пацієнтів. Він складається з двох складових – дорзоламіду та тимололу. Можна закапувати ці препарати окремо 2 рази на день, або у фіксованих комбінаціях – є Дорзитім, Дорзоптик Комбі, Мардозія.

   -   Ланотан – це препарат групи простагландинів. Також можна купити Ксалатан, Монопрост, або перейти на інший препарат групи простагландинів – Траватан, Тафлотан, Бимикан.

   -   Комбіновані форми простагландинів і тимолола – Ганфорт, Дуотрав, Ксалаком.

Отже, варіанти є. Головне – не робити «вихідних» чи «свят» у прийманні гіпотензивних препаратів. А інакше як ви будете дивитися на відбудову нашої країни після перемоги?

Бережіть себе! І все буде добре!

 

АЙЛАЗ піклується про ваші очі

ВІРИМО У ЗСУ! ПРАЦЮЄМО НА СВОЄМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу


Дізнатись більше

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.