Войти

Співпраця з закордонними партнерами клініки «АЙЛАЗ» рятує життя

Офтальмологічна клініка «АЙЛАЗ» продовжує ініціювати постачання гуманітарної та медичної допомоги в Україну від наших закордонних колег. 

    Ми зібрали досить вагомий матеріальний вклад від наших друзів-офтальмологів, що надійшов на рахунки волонтерської організації «Повернись живим» 

Наразі ми отримали від швейцарської компанії STAAR першу партію дефіцитних хімієпрепаратів для лікування онкохворих – препаратів, що бракує в Україні.

Проведення своєчасної хімієтерапії дуже важливо для успішного лікування цієї категорії хворих і ми вдячні нашим колегам за надання такої допомоги.

Компанія STAAR є світовим лідером у виробництві факічних інтраокулярних лінз. З 2007 року  клініка «АЙЛАЗ» співпрацює з компанією STAAR і завдяки цій співпраці тисячі українських пацієнтів отримали гарний зір, позбавившися окулярів у випадках, коли зробити лазерну корекцію зору було неможливо.

Пишаємося такими партнерами та друзями. Дякуємо за допомогу.

 

ВІРИМО У ЗСУ! ПРАЦЮЄМО НА СВОЄМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу


Дізнатися більше

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.