Войти

АЙЛАЗ на Всеукраїнській конференції «Бачити світ своїми очима»

Ортокератологія (нічні лінзи) і контроль міопії продовжують залишатися топовими темами будь-якої офтальмологічної та оптичної конференції. 
 
 
Контроль короткозорості - це не просто модна тема сьогоднішнього дня. Це дійсно актуальне і необхідне офтальмологічне завдання. Адже з ростом короткозорості в два рази швидше зростають ризики її ускладнень. Саме нічні ортокератологічні лінзи, що вже доведено, затримують прогресію міопії. 
 
 
 
Медичний центр АЙЛАЗ - перший в Україні почав займатися корекцією короткозорості за допомогою таких лінз і сьогодні має найбільший досвід - більше 8 тисяч пацієнтів. Своїм досвідом ми поділилися з колегами на Всеукраїнській конференції «Бачити світ своїми очима». Сюди фахівці клініки АЙЛАЗ були запрошені в якості експертів.
 

    

 
 
На заході були винесені питання вибору пацієнтів, правильного підбору лінз і важливості якості матеріалів дизайну лінз. Більше 15 років в Україні застосовуються лінзи компанії Paragon (США), яка ось вже більше 20 років є флагманом виробництва нічних ортокератологічних лінз. Лінзи змогли показати себе та довели свою високу ефективність і безпеку.
 
 
 
Досвід компанії Парагон, що гарантує високу якість лінз і професіоналізм лікарів, з’єдналися воєдино для вирішення важливого завдання - контролю короткозорості у дітей України. Працюємо над цим разом!
 

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.