Войти

8-ма конференція ендокринних хірургів Європейського товариства ESES

Провідні спеціалісти хірургічного центру CitiDoctor представили Україну на 8-ій конференції ендокринних хірургів Європейського товариства ESES.Зустріч була організована в Палаці конгресів в Гранаді (Іспанія), історичному місті, відомому своїм шармом, спадщиною і провідним університетом.
 
Тема конгресу – «Обсяг, результати і стандарти якості в ендокринній хірургії». Особливість заходу у тому, що він став надзвичайною можливістю для ESES перехопити ініціативу під час обговорення вимог європейської акредитації як підрозділів, так і хірургів. Всі європейські країни досі перебувають у боротьбі з індивідуальними схемами акредитації, і загальна континентальна система все більш видається бажаною та своєчасною. 
 
          
 
Усі дані та обговорення, що були представлені в Гранаді, вплинули на вирішальні керівні принципи для досягнення консенсусу, та результати вже незабаром стануть відомими. 
 
          
 
Хірургічний центр CitiDoctor представляли Черенько Сергій Макарович, професор, доктор медичних наук, керівник центрів ендокринної хірургії та ендокринної орбітопатії, хірург, ендокринний хірург, лікар вищої категорії, та Глаголєва Анастасія Юріївна, загальний та ендокринний хірург. Дякуємо за розвиток та інновації, за прагнення нових висот та вклад у світове зростання ендокринної хірургії ! Пишаємося представляти наш хірургічний центр у різних країнах та демонструвати український досвід, що має визнане місце і у Європі!

 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Лицарі хірургії: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Задайте питання лікарям і отримайте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Міжнародний медичний центр CitiDoctor https://citidoctor.com.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2019 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.