Войти

14 листопада – Міжнародний день діабету

1 з 10 дорослих – або приблизно 537 мільйонів осіб – страждає на діабет у всьому світі, й це число продовжує зростати, особливо в країнах з низьким і середнім рівнем доходів, де проживає 75% діабетиків.Людям з діабетом потрібен постійний догляд і підтримка, щоб контролювати свій стан та уникати ускладнень, але багато з них не мають доступу до лікування. 14 листопада – Всесвітній день боротьби з діабетом, і цього року глобальна кампанія виступає за найкращий доступ до лікування діабету для всіх.
 
Третина людей з діабетом страждає на ту чи іншу форму діабетичних захворювань очей, що призводять до зниження зору. Завдяки ефективному лікуванню діабету, ранньому виявленню за допомогою регулярних оглядів очей і своєчасному зверненню до лікаря можна запобігти майже всім порушенням зору та сліпоті внаслідок діабетичної хвороби очей.  
 
Однією з перших ознак діабетичних змін очей є зниження зору, тому людям з діабетом треба регулярно перевіряти свій зір і, за необхідності, звертатися до лікаря. Перевірити гостроту зору ви можете за допомогою спеціальних програм самоконтролю. Одну з таких програм пропонує клініка «АЙЛАЗ». Перевірте свій зір зараз!
 
Ознайомтеся з посібником «Цукровий діабет і зір», підготовленим фахівцями «АЙЛАЗу». Посібник покликаний допомогти людям, які страждають на цукровий діабет. У ньому даються відповіді на питання, що таке діабетична ретинопатія, як вона проявляється, чому призводить до погіршення зору та що треба робити для того, аби максимально довго зберегти зір і уникнути його втрати.
 
Якщо ви помітили, що ваш зір знизився – зверніться до спеціалізованого офтальмологічного закладу, де вам зможуть допомогти з лікуванням діабетичних захворювань очей.
 
Будьте здорові! 

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01

Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на портал о здоровом образе жизни hnb.com.ua обязательна!


Отзывы и комментарии (0)
Добавить комментарий
Интересно про здоровье:
© 2008-2024 Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов HnB.com.ua разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на HnB.com.ua.